DOMOWE STUDIUM BIBLIJNE

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ I DOŁĄCZ


O STUDIUM BIBLIJNYM

Dlaczego małe grupy domowe?

Tradycja domowych spotkań – w celu wspólnego poznawania Bożych prawd, dzielenia się świadectwem z życia dla wzajemnego zbudowania oraz poznawania siebie nawzajem – sięga czasów pierwszego Kościoła. Chrześcijanie od wieków spotykali się „po domach”, aby w atmosferze przyjaźni i otwartości, „łamiąc się chlebem” dzielić się swoimi problemami i radościami, modlić się za siebie nawzajem, zachęcać, wspierać i pomagać.

W Zborze Nowe Życie chcemy, żeby uczestnictwo w grupie domowej było ważną częścią naszego chrześcijańskiego wzrostu. Biblia mówi, że Bóg zaplanował dla każdego wierzącego szczególne miejsce w służbie lokalnego zboru (1 Kor. 12,11-25). Mając to na uwadze, zachęcamy, aby każdy dołączył do wybranej grupy, gdzie w bardzo praktyczny sposób dzielimy się ze sobą chrześcijańską miłością, poznajemy wspólnie Pismo Święte, trwamy w modlitwie i odkrywamy nasze powołanie w służbie.CZYM SĄ GRUPY DOMOWE?

Grupy domowe tworzą osoby, które spotykają się w tygodniu, by wspólnie studiować Pismo Święte, dyskutować nad jego zastosowaniem w codziennym życiu, a także rozmawiać o wyzwaniach dnia codziennego. To również miejsce, gdzie modlimy się i troszczymy o siebie nawzajem.

Grupy domowe są otwarte dla każdego –   nie musisz być członkiem naszego zboru, żeby w nich uczestniczyć.


CEL GRUP DOMOWYCH

Nowe Życie,

przemienione życie

Poznaj pięć filarów naszych Grup Domowych:

  • Dzielimy się miłością
  • Poznajemy Pismo Święte
  • Trwamy w modlitwie
  • Budujemy silne więzi
  • Odkrywamy powołanie

JAK DOŁĄCZYĆ DO GRUPY DOMOWEJ?

To naprawdę nie jest skomplikowane i wymaga jedynie odrobinę odwagi, by przełamać nieśmiałość lub obawy i przyjść na spotkanie. Wystarczy, że znajdziesz na liście Grupę, która jest najbliżej Twojego miejsca zamieszkania lub odpowiada Twojemu etapowi życia, i skontaktujesz się z jej liderem mailowo lub telefonicznie.NASZE GRUPY DOMOWE

BRÓDNO - studium biblijne

Wtorek, 19.00
Agata i Jarek Wielgosz
T: 505 871 206

email

JÓZEFÓW

Czwartek, 19.00
Monika i Andrzej Rodziewicz
T: 533 323 255

email

PRUSZKÓW

Środa, 18.00
Edyta i Zbyszek Kamińscy
T: 606 145 391

email